<oembed><version>1.0</version><provider_name>Zhejiang New Debao Machine</provider_name><provider_url>https://en.debaochina.com/french</provider_url><author_name>NewTop</author_name><author_url>https://en.debaochina.com/french/author/newtop</author_url><title>NEWTOP-DXD110150&#x200B; - Zhejiang New Debao Machine</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="qEsqtGoFEG"&gt;&lt;a href="https://en.debaochina.com/french/ancillary-equipments/newtop-dxd110150"&gt;NEWTOP-DXD110150&#x200B;&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://en.debaochina.com/french/ancillary-equipments/newtop-dxd110150/embed#?secret=qEsqtGoFEG" width="600" height="338" title="&#xAB;&#xA0;NEWTOP-DXD110150&#x200B;&#xA0;&#xBB; &#x2014; Zhejiang New Debao Machine" data-secret="qEsqtGoFEG" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;